درباره من

نوید نور در بهمن ماه ۱۳۶۰ در خانواده ای از طبقه متوسط و ساده، از پدری کارمند و مادری معلم در شهر تهران زاده شد. تمامی تلاش والدینش فراهم سازی بستر یادگیری و کسب دانش در کنار تقویت مهارت های حساس و مهم برای موفقیت او بود. از ۱۲ سالگی بطور مستقل وارد فضاهای کسب و کار شد و آنچه که از همان ابتدای ورود به جامعه آموخت، مسئولیت پذیری و هدفمندی برای دستیابی به اهدافی مشخص بود. در سال ۱۳۷۹تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته مهندسی شیمی در دانشگاه آزاد تهران آغاز کرد و در همان سال همزمان با آغاز تحصیل در دانشگاه، به عنوان کارمند فروش در شرکت تجهیزات گرمایشی و سرمایشی گلزار آغاز به کار کرد. پس از پایان تحصیلات لیسانس در شاخه فنی و مهندسی، به هدف توانمندسازی مهارتهای انسانی وارد دانشکده مدیریت دانشگاه کار قزوین شد و تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع فوق لیسانس در رشته مدیریت در سال ۱۳۸۷ با موفقیت به پایان رساند.  او همچنین دوره های تخصصی روانکاوی و مکاتب فروید و یونگ را زیر نظر استاد روزبه تویسرکانی در دانشگاه صنعتی شریف به مدت ۶ سال ادامه داد تا مهارتهای شناختی خود را تقویت نماید. در سال ۱۳۸۵ به عنوان کارشناس فروش در مجموعه شرکتهای تکاپوطب و سیمپا آغاز به کار کرد، و همکاری با این مجموعه را علیرغم دستاوردهای زیاد به عنوان مدیر عامل به هدف مهاجرت به امریکا در سال ۱۳۹۱ به پایان رساند.

پس از مهاجرت به امریکا ادامه تحصیل در مقطع دکترای مدیریت در دانشگاه UCI را برای ادامه راه انتخاب کرد، اما علایق شخصی او به فضای واقعی کسب و کار، او را به سمت فضاهای بیزنس و تجارت کشاند و در سال ۲۰۱۵ شرکت purpleZ  را در شهر Irvine ایالت کالیفرنیا تاسیس نمود.

با فعالیت این شرکت درفضای رقابتی کسب و کار جنوب کالیفرنیا، علاوه بر ایجاد صدها  تجربه شخصی و کاری در راه اندازی یک شرکت موفق در حیطه بازاریابی، به سایر افراد و شرکتها در راه اندازی و رشد کسب و کارشان نیز یاری رسانده است و علاوه بر مشاوره و اجرای پروژه های بازاریابی و توسعه بازار برای مشریان و استارت آپها، انگیزش آنها برای آغاز، ادامه دادن و ماندن در  مسیر پر فراز و نشیب پبش رویشان را نه تنها همیشه مثبت نگه دارد ،بلکه همواره افزایش دهند.

پس از موفقیت های شرکت PurpleZ  و همچنین نوید نور به عنوان مدیر موفق ایرانی و انتخاب شرکت PurpleZ به عنوان شرکت برتر در حوزه بازاریابی از سوی شهر ارواین در ایالت کالیفرنیا، مدیران شبکه های فارسی زبان تلویزیونی زیادی توجه شان به سوی ایشان جلب شد و از ایشان دعوت کردند تا تجربیاتشان را در قالب برنامه ای تلویزیونی در اختیار سایرین نیز قرار دهند. “جاده موفقیت”  برنامه تلویزیونی نوید نور از سال ۲۰۱۷ هر چهارشنبه ساعت ۷٫۳۰ بعد از ظهر به وقت کالیفرنیا از تلویزیون جهانی مرسی آغاز به پخش کرد و مخاطبان فارسی زبان زیادی را در امریکا و سایر نقاط دنیا به خود جذب کرده است.

پس از آغاز برنامه های تلویزیونی، سمینارهای انگیزشی نوید نور نیز در راستای توانمند سازی، توسعه و  ایجاد انگیزه بیشتر در علاقمندان به موفقیت در تمامی کشورهای دنیا برگزار میشوند. سمینارهائی در چهارچوبی کاملا متفاوت و جدید، به هدف ساختن شخصیتی هدفمند، کارآمد، موفق و با اعتماد به نفس از شرکت کنندگان کارگاهها برای قدم گذاشتن در مسیری پر فراز نشیب به سوی موفقیت. کارگاههای انگیزشی نوید نور، علاوه بر محتوای غنی از سخنرانیهای انگیزشی و اصول موفقیت، ترکیب منحصر بفردی از بازیهای فردی و جمعی را نیز به شرکت کنندگان پیشنهاد میدهد تا تجربه آنها از کارگاه، کاملتر، عملی تر و ماندگارتر باشد. بازیهای کارگاههای نوید نور، در دانشگاه UCLA و با اساتید و روانشناسان زبده این دانشگاه طراحی و آزمایش شده تا از اثربخشی آنها اطمینان حاصل شود. نوید نور همچنان به سوی اهداف بزرگتری قدم بر می دارد چرا که برای او موفقیت را پایانی نیست.

رسالت نوید نور

توانمند سازی، بهبود شخصی و سازمانی تمام آنها که موفقیت برایشان اهمیت دارد.

گـــالری تـــصاویر