تعرفه سمینار به شرح زیر است

تومان ۴۸۵۰۰۰ دو روزه
 • تست شخصیت
 • بازیهای انگیزشی
 • موسیقی انکیزشی
 • ویدئو های انگیزشی
 • مشاوره انگیزشی
 • راهکارهای سازمانی
 • پذیرایی و ناهار
دوره انگیزشی
انگیزش به عنوان مهمترین محرک روانی در مسیر موفقیت، جزئی جدائی ناپذیر از روحیه هر شخص موفق است. اگر میخواهید موفق باشید، باید بدانید که در کنار تمام مهارتهائی که بدست می آورید، همواره و در تمامی شرایط، انگیزش خود را نه تنها حفظ کنید، بلکه افزایش دهید. انگیزش همانند سوخت خودرو شماست، حتی اگر خودرو شما بهترین و قویترین موتور، مستحکم ترین بدنه، زیباترین طراحی را هم داشته باشد، بدون سوخت به هیچ جائی نمیرسد. انگیزشی که شما برای خودتان ایجاد می کنید، دقیقا همین نقش را بازی می کند.
واقعیت این است که میزان موفقیت شما در دستیابی به اهدافتان می تواند با میزان انگیزشی که دارید به طور چشمگیری افزایش پیدا کند، تجربه ما در کشور امریکا و همکاری با شرکتهایی که در بحث توسعه منابع انسانی سرمایه گذاری می نمایند . اینکه در حال حاضر در شرایط بد یا شرایط خوب باشید، مهم نیست، مهم آن هدفی است که شما می خواهید به آن برسید و انگیزش می تواند بهترین محرک شما برای حرکت رو به جلو باشد.
کارگاههای انگیزشی در کشورهای پیشرفته از اهمیت بسیاری برخوردار هستند و علاقمندان به موفقیت می دانند که پیمودن مسیر موفقیت، نیاز به آموزش و انگیزش در کنار یکدیگر دارد.
به همین منظور، نوید نور از سال ۲۰۱۴ و با آغاز فعالیت کمپانی PurpleZ در ایالت کالیفرنیا و در شهر ارواین، در کنار فعالیت های مشاوره بازاریابی به شرکت های گوناگون، اهمیت انگیزش در صاحبان کسب و کار را بسیار مهم یافت و اقدام به برگزاری جلسات انگیزشی برای مدیران این شرکت ها نمود.
نتیجه اقدامات بازاریابی بدون جلسات انگیزشی، با کلیه موارد اجرائی بازاریابی در کنار جلسات انگیزشی برای کمپانیها کاملا متفاوت بود، شرکتهائی که مدیران آنها در جلسات انگیزشی نوید نور شرکت کرده بودند، خیلی دیرتر تسلیم می شدند، هدفمندتر بودند، و موفقیت آنها بیشتر از سایرین بود.
در سال ۲۰۱۶ نوید نور تصمیم به جدا نمودن اقدمات شرکت بازاریابی PurpleZ و کارگاههای انگیزشی نمود و کلیه اقدامات توسعه فردی را تحت عنوان “جاده موفقیت” آغاز نمود. برنامه های تلویزیونی جاده موفقیت با هدف ایجاد انگیزش و فضای ذهنی مثبت و برای توسعه فردی علاقمندان به کسب موفقیت طراحی شد و هر چهارشنبه راس ساعت ۷٫۳۰ بعدازظهر به وقت کالیفرنیا از شبکه جهانی تلویزیون مرسی پخش میشوند که مورد استقبال فراوانی از سوی فارسی زبانان در سراسر دنیا واقع شده است.
کارگاههای انگیزشی نوید نور، در ۴ قالب اصلی برگزار میشود که به تناسب گروه شرکت کننده در کارگاه متفاوت می باشد.
هدف کلی از برگزاری این کارگاههای آموزشی، علاوه بر ایجاد انگیزه، بالا بردن عزت نفس و اعتماد به نفس شرکت کنندگان در کارگاه نیز می باشد. مهارتهای هدف گذاری، خلاقیت، جذب و تمامی چیزهائی که شما برای موفقیت نیاز دارید، در ساختار سخنرانی انگیزشی و بازیهای انگیزشی متفاوتی در حاضرین تقویت میشود. تجربه کارگاههای انگیزشی نوید نور، با سبک و سیاق متفاوتی که دارد، می تواند تاثیر بسزائی در ساختار دهی ذهن شما داشته باشد تا بتوانید اهداف خود را مصمم تر، با برنامه تر و با مهارتهای موفقیتی دنبال کنید.
هر تعریفی که از موفقیت داشته باشید، و هدفتان در هر چه تعریف شده باشد، پیمودن مسیر موفقیت و رسیدن به آن هدف نیازمند اقداماتی است. اما قبل از آنکه بخواهید هر اقدامی انجام دهید می بایست از ذهنی آماده بسازید. ذهنی که خودباور، با عزت نفس بالا و اعتماد به نفس و مثبت که شما را با انگیزه به سوی هدفتان سوق دهد.
کارگاههای انگیزشی جاده موفقیت، با تمرکز بر هدف گذاری و تعریف صحیح هدف برای هر شرکت کننده آغاز میشوند. هدف ما در مراحل ابتدائی کارگاه این است که هر شرکت کننده هدف صحیحی را برای خود تعریف کرده و با شفافیت کامل خود را در فضای هدف قرار دهد.
بدون شک رسیدن به هر کدام از این اهداف نیازمند بدست آوردن مهارتهائی خواهد بود که به شرکت کننده توان ذهنی لازم برای آغاز و پیمودن این مسیر را بدهد. غالب کلی تمامی کارگاههای جاده موفقیت از یک اصل پیروی می کنند و آن چیزی نیست غیر از انگیزش. سعی ما این است که شرکت کنندگان با یافتن هدفی والا و ارزشمند، قدم اول را در فضای ذهنی خود برای تعقیب اهدافشان برداشته و سپس با برنامه با آموزه هائی همانند تمرکز و مدیریت زمان به دنبال اهداف دست یافتنی ارزشمندشان قدم های بلندتری بردارند.
انسانها با توجه به شرایطی که در آنها متولد شده اند، رشد کرده و بالغ شده اند و در آن زندگی می کنند، خود را تطابق می دهند، اما واقعیت اینجاست که این تطابق هرچند که برای روزمرگی و زندگی نیاز می باشد اما باعث می شود آنچه که می خواهند باشند و آن هدف غائی زندگیشان را قربانی این تطابق با شرایط کنند.
ما در جاده موفقیت، تصویر واقعی و دوست داشتنی شرکت کنندگان را برایشان بازسازی می کنیم، به آنها جرات اقدام می دهیم، اعتماد به نفسشان را بالا میریم، باورشان را به خورشان بالا می بریم و تصویری از شخص را برایش می سازیم که برای پیمودن جاده موفقیت به آن نیاز دارد.
شما با حضور در این کارگاهها عزت نفس خودتان را بالا می برید تا در دنیای بیرون به دنبال آنچه باشید که سزاوار آن هستید. نه آنچه که بایدها و نبایدها برای شما تعریف کرده اند.
از سال ۲۰۱۳ تا کنون، نوید نور به عنوان کارآفرین و همچنین در جایگاه مدیریت شرکت PurpleZ کسب و کارهای زیادی را از مرحله برنامه ریزی و تحقیق بازار تا مرحله اجرا مدیریت کرده و با توجه به جایگاه مشاوره اش صاحبان و تجار کسب و کارهای متفاوتی را در ایالت های متفاوت امریکا راهنمائی نموده است. ماهیت استارآپها با توجه به نو پا بودن آنها، حجم زیادی از اقدامات و آماده سازیها را می طلبد. نوید نور هم درجایگاه مدیر و مشاور و هم در جایگاه مربی موفقیت در ۲ جایگاه متفاوت برای بسیاری از مشتریان نتایج چشمگیری را رقم زده است.
در فهرست مشتریان شرکت PurpleZ و نوید، شرکت های بزرگ و معتبری همانند شرکت بیمه Farmers امریکا نیز قرار دارند که سالهاست به عنوان یکی از برترین شرکتهای مالی و بیمه در ایالات متحده فعالیت دارد. صنعت بیمه همواره از مهمترین صنعت ها در کشور امریکا به حساب می آید و آموزش های بازاریابی و فروش به دلیل ماهیت غیر ملموس بودن آن در بالاترین سطح خود در این صنعت قرار دارد. ارتباط با چنین شرکتهائی و بررسی کارکنان آنها از نزدیک، شخصیت شناسی فروشنده های موفق در این شرکتها و یافتن علل موفقیت آنها از جمله مواردی است که در کارگاههای جاده موفقیت توسط نوید نور مورد بررسی قرار گرفته و تدریس میشود.
بطور خلاصه آنچه شما می توانید از کارگاههای نوید نور انتظار داشته باشید به شرح زیر است:
 • ایجاده انگیزه تغیر
 • هدف گذاری شخصی
 • ارتقا اعتماد به نفس
 • افزایش خودباوری
 • جرات آغاز
 • تکنیک های انگیزش شخصی
 • حفظ انگیزه تا دستیابی به اهداف

سخنران

سمينار تحليل رفتاري و سمبل شناسي
محل برگزاري: بورلي هيلز
شركت كنندگان: عموم
مدت برگزاري: ٦ ماه
سال برگزاري: ٢٠١٣
دوره های انگیزشی شرکت Minx Mogul امریکا
سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶
مکان برگزاری: Orange County, California
کارگاه: انگیزش برای صاحبان کسب و کارهای کوچک در تمامی ایالت های امریکا
میانگین تعداد شرکت کنندگان در هر دوره ۴۰ نفر
تعداد دوره برگزار شده: ١٠ جلسه

دوره انگيزش و هدفمندي مديران شركت Apollo Couriers
مكان برگزاري: Los Angeles
سال ٢٠١٦ كارگاه: توانمندسازي سازمان در قالب توانمند سازي شخصي مديران
تعداد شركت كنندگان ٢٥ نفر از مديران ارشد
نوع كارگاه: تركيبي. سخنراني و بازيهاي مديريتي

دوره هاي انگيزشي شركت بيمه Farmers
مكان برگزاري: Irvine
زمان: سال ٢٠١٥ به مدت يكسال
شركت كنندگان: نمايندگان و اجنتهاي شركت
هدف: افزايش ميزان فروش، افزايش انگيزش فروش
ميزان موفقيت دوره پس از ارزيابي ٦ ماهه: افزايش ميزان فروش نمايندگان به ميزان ١٧٪؜
ميزان موفقيت دوره پس از ارزيابي ١ ساله: ٣١٪؜
نوع دروه: كارگاه انگيزشي، آموزشي
تمركز: افزايش اعتماد به نفس، هدفمندسازي، خود نظمي

كارگاه ٣ روزه انگيزشي “جاده موفقيت”
زمان: سپتامبر ٢٠١٦
مخاطب: عموم
مكان برگزاري Laguna Woods
نوع دروه: سخنراني، موسيقي، ويديو
تعداد شدكت كنندگان: ١٥٠ نفر

كارگاه انگيزشي كارآفريني
زمان ژانويه ٢٠١٧

 • تلفن تماس :۰۲۱۲۲۱۴۵۴۲۱ - ۰۹۱۲۳۵۹۸۲۳۶
 • آدرس محل برگداری : تهران – جنب درب غربي استاديوم آزادي – هتل المپيك